Targi budowlane

 Szanowni Państwo, wielkimi krokami zbliża się V jubileuszowa odsłona Targów Branży Budowlanej "Budujemy nowocześnie".  Już  14-15 kwietnia 2018 roku na Hali Widowiskowo Sportowej Kalisz Arena bedzie można zapoznać się z najnowszymi technologiami oraz rozwiazaniami stosowanymi w branży budowlanej.

Więcej…

Zwiedzający Targi

Serdecznie Państwa zapraszamy na V jubileuszową edycję Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz, które odbędą się w dniach 14-15 kwietnia 2018 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej Kalisz - Arena przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24 ( dawna ul. Hanki Sawickiej), 62-800 Kalisz.

Więcej…

Wystawcy gotowi - czekamy na Was

Wszystko gotowe czekamy tylko na Was drodzy zwiedzający. Szeroka oferta usług z branży budowlanej dostsowana właśnie dla Was. Zapraszamy już dziś od godz. 12:00.

 

Więcej…

Prezentacja wystawców

Aktualna lista wystawców na Targach. Na bieżąco będą też uzupełniane profile nowych wystawców - warto zatem wracać na tą stronę!

 wystawcy

 


Tree Worker - Zadbamy o każde drzewo

Firma posiada duże doświadczenie w przeprowadzaniu najtrudniejszych zabiegów pielęgnacyjnych drzewostanu, czy to w związku z usytuowaniem drzewa (cmentarze, kolizja z budynkami, itp.), czy też zakresu wymaganych czynności (prace specjalistyczne, wiązania elastyczne).

TREE WORKER wykonuje zabiegi pielęgnacyjne drzew począwszy od materiału szkółkarskiego, aż do starodrzewu.

Firma prowadzi prace zarówno w obiektach zabytkowych, jak i prace dotyczące pojedynczych drzew pomnikowych i drzew o walorach pomnikowych, gdzie wymagane są umiejętności, fachowa wiedza, doświadczenie i uprawnienia z zakresu pielęgnacji i ochrony drzew.

Dzięki stosowaniu najnowszych metod pielęgnacji firma może pochwalić się dużą skutecznością działania.

Do podstawowego zakresu działalności firmy TREE WORKER należą:

    pielęgnacja lub wycinka drzew trudnodostępnych (metodą alpinistyczną)
    prace pielęgnacyjne drzew na cmentarzach
    pielęgnacja drzew ozdobnych
    rewaloryzacja zabytkowych zespołów zieleni
    inwentaryzacja dendrologiczna i gospodarka drzewostanem
    doradztwo
    całokształt prac związanych z pielęgnacją drzewostanów - zieleń komunalna, zieleń osiedlowa, zieleń przydrożna, zieleń przemysłowa.

Zapraszam do skorzystania z naszych usług

Leszek Kwiasowski

ul. Łąkowa 1 a, Biskupice Ołoboczne

63-460 Nowe Skalmierzyce

TEL: 790-888-767

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

 


 Firma Handlowa MG - Stiga

Kompletne rozwiązania dla ogrodów

ul. Łódzka 165,
62-800 Kalisz
tel. 62 757 30 54
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.  


Kalmedica - Apartamenty Szczęsliwy Senior

 

poczta e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. "> Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Kontakt osobisty:

od poniedziałku do piątku w godzinach

7.30 - 20.00

ul. Częstochowska 71-75

62-800 KaliszBiałek Kotły - Ślusarstwo Produkcyjno - Usługowe

Firma Ślusarstwo Produkcyjno-Usługowe „BIAŁEK”  została założona w 1998 roku przez Sławomira Białka. W oparciu o ponad 30-letnie doświadczenie właściciela firmy w branży kotlarskiej przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją wysokiej jakości kotłów do centralnego ogrzewania, które przez lata wypracowały sobie opinię solidnej marki. Poprzez doskonalenie procesów produkcyjnych oraz modernizację zakładu w coraz to nowsze urządzenia nasze wyroby są na coraz wyższym poziomie pod względem wydajności oraz jakości, a przy tym są przyjazne środowisku, o czym świadczą atesty ekologiczne. Firma „BIAŁEK” największy nacisk kładzie na zadowolenie klienta. Staramy się maksymalnie dostosowywać kocioł do wymagań i możliwości klienta.

Lubomierz 19a,
63-300 Pleszew

Biuro: Tel./Fax: 62 7419 267
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. "> Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Spec. ds. Kotłów CO
kom.: 604 237 194

spec. ds. Piecokuchni, Automatów paszowych, Akcesorii do kotłów CO
kom.: 728 317 609


Dobre Kołty -  producent kotłów

Kotły na PELLET firmy KOSTRZEWA spełniające dyrektywę ECODESIGN(EKOPROJEKT) obowiązującej od 2020 roku. A+ klasa efektywności energetycznej.

W ofercie kotły i palniki firmy KOSTRZEWA z automatycznym podawaniem.

www.dobrekotly.pl


Osiedle czekanów - sprzedaż domów

tel. 883 77 66 00

https://osiedleczekanow.pl/aktualnosci


Litex - producent parasoli, namitów, flag

Litex Promo - producent parasoli reklamowych i lider na rynku namiotów eventowych. Flagi z logo, banery, parasole gastronomiczne, markizy dla Twojej firmy!

LITEX Promo Sp. z o.o.
ul. Staroprzygodzka 117
63-400 Ostrów WielkopolskiVintage Home Boutique - producent mebli prowansalskich na wymiar

ul. Strzelecka 57 (Pasaz strzelecki)

63-400 Ostrów Wlkp

www.vintagehome.com.plRonic Polska

ul. Brukowa 6 lok. 35
91-341 Łódź

42/ 656 07 49
515 138 137
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. "> Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Autoryzowany serwis marki RONIC
+48 42 656 07 49

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. "> Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.


Eco Komfort Krzysztof Mroziński

ECOKomfort.com.pl - POMPY CIEPŁA autoryzowany koncesjoner marki DAIKIN, Alpha InnoTec, SOFATH-DeDietrich. Sprzedaż, montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Firma ECOKomfort otrzymała wyróżnienie w konkursie: DOBRE PRAKTYKI W DOBRYCH RĘKACH podczas forum technologicznego pomp ciepła przez GLOBEnergia na TARGI ENEX-2016 w Kielcach. ECOKomfort działa na terenie województw: wielkopolskie, łódzkie. www.ecokomfort.com.pl oraz FACEBOOK. ŚWIADCZY USŁUGI WOD-KAN-GAZ-CO-CWU sprzedaży i montażu POMP CIEPŁA - WENTYLACJI Z REKUPERACJĄ oraz PANELI FOTOWOLTAICZNYCH. Na rynku od 2008r w temacie OZE (Odnawialnych Źródeł Energii). ECOKomfort wyspecjalizowała się w ogrzewaniu domów szkieletowych. Ściśle współpracuje z fabryką domów FrameFactory. Wyróżnia się doświadczeniem, fachowością oraz kulturą osobistą i honorem zawodowym. Mapa z wykonanymi instalacjami na: www.repowermap.org firma - ecokomfort. Współpracujemy z najlepszymi: PORT PC, GLOBEnergia, F&F, F&Home, ASPOL-FV, FrameFactory, FrameHouse. Świadczymy usługi wszystkim zainteresowanym: osobom fizycznym jak i podmiotom gospodarczym.

ul. Ogrodowa 30

62-850 Lisków

 


 

Styl i Wnętrza Ostrów Wielkopolski

Maciej Ratajczak
ul. Grabowska 56
63-400 Ostrów Wielkopolski

tel.: +48 513 965 416, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. "> Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

tel.: +48 514 092 428, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. "> Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.Metalplast-Kalisz

ul. Niecała 6, 62-800 Kalisz

Tel.: +48 62 757 09 24 – sekretariat

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. "> Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

 

Dom rodzinny i miejsce naszej pracy to przestrzenie, w których  spędzamy prawie całe nasze życie. Chcemy w takich wnętrzach czuć się komfortowo, bezpiecznie. Miejsca, w których przebywamy pełnią liczne funkcje. Pomieszczenia powinny być zatem  estetyczne a eksploatacja ich jak najtańsza. Jednym z najważniejszych elementów budynku są okna i drzwi. Właściwy wybór rozwiązań ma wpływ na wiele lat użytkowania budynku. Wybierając najlepsze produkty zapewniamy komfort nie tylko sobie a także następnym pokoleniom. Współczesne okna i drzwi spełniają wiele funkcji w zakresie: bezpieczeństwa, energooszczędności czy izolacji akustycznej.
METALPLAST-KALISZ  już  ponad 30 lat buduje markę producenta stolarki okiennej na rynku polskim i europejskim. Jest od roku 2000 prywatną firmą  z polskim kapitałem.  Zawsze w czołówce i jako jedna z pierwszych wprowadza najnowsze rozwiązania technologiczne pojawiające się na rynku. Do dużego rozwoju firmy w ostatnich latach przyczynił się znaczący wzrost sprzedaży na rynki Europy oraz Afryki. Metalplast-Kalisz dostarcza produkcję  m.in. do: NIEMIEC, WŁOCH, WIELKIEJ BRYTANII, FRANCJI, CZECH, BUŁGARII, AUSTRII, HOLANDII, HISZPANII, ANGOLII, FINLANDII I SZWAJCARII


Max-Plus - Wydruki na szkle i nie tylko ...

 
Kazimierza Pułaskiego 31/1 (9,46 km)
62-800 Kalisz, Kalisz, Poland
 

DemoNet

 

DemoNet Marek Szczypiński

ul. Szkolna 34 A

42-450 Rokitno Szlacheckie

Tel. kom: 664 199 664 , 602 344 097

 


 

HYDRO-CO-MAX

 

Jeżeli szukacie fachowca, który profesjonalnie wykona w Waszym domu instalacje wodno-kanalizacyjne, cieplne, gazowe i klimatyzacyjne, zajrzyjcie na stoisko firmy HYDRO-CO-MAX specjalizującej się w usługach instalatorskich. Firma swoją siedzibę ma w miejscowości Bałdoń 32 (Godziesze), a z właścicielem skontaktować się można pod numerem telefonu: 607 939 935. Już 14-15 kwietnia zaprezentuje swoje usługi na Targach Budowlanych i Wyposażenia Wnętrz w Kaliszu. Zapraszamy!

 


Matuszczak & Radajak Ocieplanie budynków pianką

radajak

Jesteśmy dla Ciebie, Maciej Matuszyk i Patryk Radajak, tworzymy przedsiębiorstwo, które oferuje instalację nowoczesnego systemu izolacji termicznej, wodnej i akustycznej. Używamy pian poliuretanowych otwarto- i zakmniętokomórkowych. Nasze wykształcenie i doświadczenie zapewni odpowiedni dobór materiału, tak aby do maksimum ograniczyć koszty ogrzewania lub chłodzenia Twojego budynku. Nie znasz jeszcze piany?... Tak masz ją w domu... w lodówce!

Wykonujemy izolację budynków mieszkalnych: stropodachy, poddasza, konstrukcje dachowe, ściany, posadzki, tarasy oraz izolację budynków gospodarczych: kurników, chlewni, przechowalni warzyw i owoców, chłodni, magazynów.

Wykonujemy natrysk powłok hydroizolacyjnych znajdujących zastosowanie na: zewnętrznych powierzchniach dachów, wszelkiego typu zbiornikach i cysternach (w tym paliwowych), obiektach sportowych, wojskowych, handlowych, basenach przemysłowych i rekreacyjnych, skrzyniach ładunkowych, warstwach zewnętrznych izolacji poliuretanowych, tarasach, garażach, kontenerach, halach.

Cechuje nas fachowa obsługa, szybki czas realizacji oraz gwarancja jakości.

MATUSZYK & RADAJAK
ul. Św. Michała 46,
62-800 Kalisz
tel. +48505012600

www.izolacjapianka.pl

 


Bank Zachodni WBK

bzwbk

Bank Zachodni WBK należy do największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce. Jesteśmy jednym z najszybciej rozwijających się banków na polskim rynku, obsługującym Klientów indywidualnych, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz duże korporacje.

Naszym Klientom oferujemy kompleksowe usługi finansowe na najwyższym poziomie, wspierane przez nowoczesne technologie bankowe. Największą wartością są dla nas relacje z Klientami oparte na zaufaniu. Dlatego pomagamy im w realizacji ich celów udostępniając zaawansowane rozwiązania finansowe, szybko podejmując decyzje kredytowe oraz stosując proste i przejrzyste procedury.

Wieloletnie doświadczenie, w połączeniu z innowacyjnym podejściem, pozwala nam na oferowanie nowoczesnych produktów za pośrednictwem jednej z największych
w Polsce sieci oddziałów i placówek partnerskich (blisko 1000) oraz elektronicznych kanałów dostępu, w tym bankowości mobilnej. Grupa Banku Zachodniego WBK to usługi maklerskie, zarządzanie aktywami, funduszami inwestycyjnymi, leasing, faktoring oraz pełna oferta bancassurance. Głównym akcjonariuszem Banku Zachodniego WBK jest Banco Santander, pierwszy bank w strefie euro i 11. na świecie pod względem kapitalizacji.

www.bzwbk.pl

 


"BREWA" efektywna energia

brewa

ENERGOSZĘDNOŚĆ TO NASZA SPECJALNOŚĆ

Jeśli chcesz zmniejszyć zużycie energii i płacić mniej za prąd, gaz, wodę czy ogrzewanie - wybierz usługi Brewa. Pomożemy Ci zbudować niezależność energetyczną.

WSPÓŁPRACUJEMY Z KLIENTAMI BIZNESOWYMI I GOSPODARSTWAMI DOMOWYMI

Bez względu na to, czy prowadzisz małą bądź średnią firmę, czy szukasz sposobu na zmniejszenie domowych rachunków – Brewa przygotuje i wdroży rozwiązania energetyczne na miarę Twoich potrzeb.
Nasze doświadczenie, wszechstronna wiedza merytoryczna oraz pasja w działaniu sprawiają, że nasze usługi cieszą się zaufaniem szerokiego grona Klientów.

NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA ENERGETYCZNE DOPASOWANE DO CIEBIE

Kluczowym elementem oferty Brewa są rozwiązania oparte o czyste i odnawialne źródła energii. Fotowoltaika,kolektory słoneczne czy pompy ciepła? Skrupulatnie przeanalizujemy Twoje potrzeby i wykonamy instalację, która pozwoli na osiągnięcie najlepszego efektu.

Ponadto poprawimy efektywność energetyczną między innymi poprzez:

 • wykorzystanie oświetlenia LED,
 • montaż rekuperatorów,
 • dobór odpowiedniej mocy ciepła, energii elektrycznej,
 • pomoc w wyborze najtańszego operatora energetycznego.

Skontaktuj się z nami, by otrzymać kompleksową pomoc. Dzięki usługom Brewa, zmniejszysz koszty zużycia energii, nie tracąc na jakości.

KOMPLEKSOWA OPIEKA

Brewa zapewnia Ci pełne wsparcie – od wstępnej analizy potrzeb i możliwości, przez wykonanie projektu, pomoc przy pozyskaniu finansowania i dofinansowania, dobór, zakup i montaż odpowiednich instalacji, aż po pomoc w rozliczeniu środków i pozyskaniu koncesji, czy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Jednym słowem: towarzyszymy Ci na każdym kroku prowadzącym ku tańszej, czystej energii dla Twojego domu czy firmy.

 • Współpracujemy ze sprawdzonymi wykonawcami instalacji energetycznych, zapewniając nadzór nad pracami.
 • Stawiamy na urządzenia i systemy od liderów rynku czystej energii – u naszych Klientów instalujemy wyłącznie niezawodne rozwiązania.
 • Na każdym etapie prac, koncentrujemy się na potrzebach Klienta – dopasowując usługi do jego indywidualnych potrzeb i możliwości.

 

Dział Obsługi Klienta

Starszy konsultant ds. Energetyki Odnawialnej
inż. Piotr Kotkowski665 099 864
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
Konsultant ds. Energetyki Odnawialnej
Maciej Borowiak605 783 101
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Brewa s.c.

ul. Wrocławska 71-75/3
62-800 Kalisz

www.brewa.pl

 


P.H.U. Kulig Bramy, Ogrodzenia, Napędy

Od 2000 roku jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem znanych na rynku krajowym i zagranicznym firm: "AW Wiśniowski", zajmującej się produkcją bram i systemów ogrodzeniowych, oraz "FAAC", "CAME", "BFT" znanych producentów napędów i elektroniki do bram ogrodzeniowych i garażowych.

Dynamiczny rozwój i wysoka jakość obsługi klienta pozwoliły nam w roku 2002 zająć miejsce w pierwszej 20 spośród wszystkich 400 partnerów "AW Wiśniowski" w Polsce i zagranicą. Nabyte doświadczenie i ciągle rosnąca rzesza zadowolonych klientów spowodowały, że uzyskaliśmy w naszej branży najsilniejszą pozycje na rynku lokalnym.

W 2001r. firma uzyskała certyfikat autoryzacji jako jedyna firma w powiecie kaliskim.

P.H.U KULIG
ul. Czestochowska 77
62-800 Kalisz (woj. Wielkopolskie)
tel. +48 62 503 16 76 lub 48 502 542 150
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

www.kulig.net.pl


Calisia dobra strona miasta portal informacyjny

CALISIA.PL

62-800 Kalisz
Al. Wolności 17a/35, tel. +48 62 767 77 99
(biurowiec w podwórzu IV piętro)


Materiały budowlane "AW Wesołek"

Materiały Budowlane AW Wesołek Sp. z o.o. Sp. K. to firma z ponad 25-cio letnim doświadczeniem. Działalność swoją opieramy na dystrybucji materiałów budowlanych, opału, nawozów oraz świadczeniu usług transportowych. Zdobyte doświadczenie oraz znajomość rynku pozwala nam zaoferować pełen asortyment materiałów budowlanych.

Nasza baza transportowa jest systematycznie odnawiana i dopasowywana do potrzeb naszych klientów. Posiadamy tabor o zróżnicowanej ładowności i przeznaczeniu. Od małych zwrotnych 3-tonowych wywrotek poprzez 8-tonowe samochody ciężarowe z możliwością rozładunku palet oraz 24-tonowe zestawy z rozładunkiem. Ponadto posiadamy specjalistyczne cysterny do przewozu cementu luzem, a także wywrotki do przewozu materiałów sypkich.

Świadczymy również usługi transportowe w ruchu krajowym i międzynarodowym. Posiadamy kilkanaście zestawów: ciągnik siodłowy Renault Premium (EURO 5) z naczepą oraz kilka zestawów samochodów ciężarowych HDS z przyczepą. Dzięki własnemu serwisowi i myjni samochodowej nasze pojazdy są w bardzo dobrym stanie technicznym oraz pełnej gotowości do podjęcia każdego zadania.

Siedziba firmy
Chocicza ul. Składowa 14 63-041
61 287-35-00
61 287-51-93
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
www.mbwesolek.pl

 

 


Termika

termika-logo

Budujesz, Remontujesz Termiki potrzebujesz

Termika Grupa SBS Grala, Wojciechowski Sp. J. powstała w 1993 roku.

Od tego czasu udało nam się zdobyć uznanie i zaufanie u wielu naszych klientów. Doświadczenie zdobyte przez lata pozwala nam świadczyć zawsze najwyższą jakość sprzedaży i doradztwa technicznego. Cały czas się dla Państwa rozwijamy! W ofercie posiadamy szeroką gamę instalacji sanitarnych, systemów grzewczych oraz wyposażenia szklarni i łazienek. Naszym podstawowym celem jest przygotowanie oferty precyzyjnie dopasowanej do potrzeb konkretnego Klienta. Aktualnie posiadamy dwa salony handlowe - w Kaliszu oraz w Krotoszynie.

Obsługujemy szereg inwestycji, zapewniając pomoc merytoryczną oraz dużą dostępność towarów bezpośrednio z naszych magazynów. Najszerszą grupą naszych odbiorców są firmy handlowe i instalacyjne, projektanci oraz serwisanci.

Na przełomie roku 2015/2016 uruchomiliśmy nowy dział w firmie "Termika eco line", zajmujący się tematyką odnawialnych źródeł energii. Obsługujemy zarówno małe układy jak i duże farmy fotowoltaiczne, gwarantując kompleksową pomoc przy doborze instalacji, montażu, projekcie oraz dofinansowaniu. Wierzymy, że wiele inwestycji, które zrealizowaliśmy pozwoli Państwu osiągnąć niezależność finansową w znacznie bardziej ekologicznym środowisku.

TERMIKA – Grupa SBS

KALISZ ul. Obozowa 48 – 52
tel 62 764 32 08
KROTOSZYN ul. Ostrowska 195
tel. 603 809 600
www.termika-kalisz.pl


Termika Eco Line

logo ecoline

Odnawialne źródła energii

Na przełomie roku 2015/2016 uruchomiliśmy nowy dział w firmie "Termika eco line", zajmujący się tematyką odnawialnych źródeł energii. Obsługujemy zarówno małe układy jak i duże farmy fotowoltaiczne, gwarantując kompleksową pomoc przy doborze instalacji, montażu, projekcie oraz dofinansowaniu. Wierzymy, że wiele inwestycji, które zrealizowaliśmy pozwoli Państwu osiągnąć niezależność finansową w znacznie bardziej ekologicznym środowisku.

Oferujemy panele firmy 3P NSU, która powstała w 2012 roku. Panele te posiadają europejskie komponenty oraz produkowane są z wykorzystaniem europejskich płytek krzemowych, dzięki temu należą do produktów marki PREMIUM.
Każdy panel indywidualnie podczas procesu produkcji poddawany jest testom oraz sprawdzany pod kątem wydajności i sprawności.
Głównym dystrybutorem paneli na Polskę jest "Termika eco line"

Cechy modułu:

 • Komponenty Europejskie
 • 12-letnia gwarancja na wady ukryte produktu
 • 30-letnia gwarancja na moc
 • Wysoka odporność na UV i warunki pogodowe
 • Maksymalne obciążenie śniegiem 5400 Pa
 • Dwukrotny test elektroluminescencyjny
 • 100% wolne od PID
 • Pozytywna tolerancja mocy 0~+3%
 • Wszystkie komponenty certyfikowane
 • Produkt wyprodukowany w Polsce.

Kalisz, ul. Obozowa 48-52
62-800 Kalisz
www.termika-kalisz.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
tel: 608 800 020


Biuro Projektowe ESPEJA

ESPEJA logotyp-jpg

Masz do urządzenia, remontu swoje własne "M". Nie wiesz jak to zrobić??

DOBRZE TRAFIŁEŚ!Wykonujemy projekty wnętrz 3D "szytych na miarę".

Zapewniamy:
- profesjonalne doradztwo
- dobry pomysł
- dokumentację dla fachowców
- pomoc w wyborze materiałów
- ekipę remontową
- nadzór nad inwestycją.

Zapraszamy do współpracy!

Zespół ESPEJA
tel. kontaktowy 791 930 761

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na facebooku oraz stronie internetowej:

www.espeja.pl
www.facebook.com/biuroespeja


Borowiak Nieruchomości

Borowiak Nieruchomosci logo

Borowiak Nieruchomości - Sprzedajemy i Wynajmujemy Nieruchomości w najpiękniejszym mieście Polski.

Borowiak Nieruchomości

Hanki Sawickiej 42A

62-800 Kalisz

Tel. 661 570 874

http://www.borowiaknieruchomosci.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

 


P.P.H.U. AL-TECH

Logo AL-TECH  Logo STEICO

Firma P.P.H.U. AL-TECH Tomasz Popis jest autoryzowanym dystrybutorem firmy STEICO.
Oferta naszej firmy obejmuje budowę domów energooszczędnych i pasywnych w systemie STEICO. Zapewniamy fachową obsługę inwestycji, doradztwo, projekt, dokumentacja, finansowanie i wykonawstwo.
Zajmujemy się również sprzedażą i kompleksowym wykonawstwem pokryć dachowych oraz termomodernizacją poddaszy i elewacji budynków tradycyjnych.

STEICO - producent materiałów budowlanych przyjaznych środowisku
Lider wśród materiałów izolacyjnych z włókna drzewnego

Grupa STEICO to korporacja o ogólnoświatowym zasięgu, głównym udziałowcem jest spółka STEICO SE. Produkujemy szeroką paletę materiałów izolacyjnych z włókna drzewnego oraz niezwykle wytrzymałe i zarazem lekkie belki dwuteowe na konstrukcję ścian, dachów czy stropów. Nasze ekologiczne produkty budowlane pozwalają na projektowanie oraz budowę domów w standardzie energooszczędnym, w tym również w standardzie pasywnym. Rozwiązania dla budownictwa oferowane przez STEICO otrzymały prestiżowy certyfikat, wydawany przez Niemiecki Instytut Budownictwa Pasywnego. Dodatkowo rozwiązania oferowane przez STEICO sprawdzają się świetnie w budownictwie tradycyjnym. STEICO to system lekkich i wytrzymałych stropów wraz z świetną izolacją akustyczną, to także gotowa konstrukcja dachu. Dach STEICO zapewnia doskonałą ochronę przed utratą ciepła w zimie oraz dodatkowo chroni budynek przed przegrzewaniem się nawet w najbardziej upalne dni lata! . Nasze produkty są otwarte dyfuzyjnie. Sprawdzają się zatem świetnie również przy modernizacji starszych budynków.

Dzięki fabrykom w Czarnkowie, Czarnej Wodzie i Casteljaloux dysponujemy największym zapleczem produkcyjnym w Europie. Na dzień dzisiejszy obsługujemy klientów w ponad 40 krajach. Głównym celem naszej działalności jest dostarczanie wyrobów, które są zdrowe i wyprodukowane z surowców naturalnych.

Wysoka jakość produktów STEICO potwierdzana jest przez nadzór ze strony niemieckiego Urzędu Kontroli Materiałów Nordrhein-Westfalen (MPA NRW), Dortmund. Od sierpnia 2003 produkcja jest certyfikowana przez grupę TÜV Süddeutschland wg ISO 9001:2008.

P.P.H.U. AL-TECH Tomasz Popis
Ul. Wrocławska 152-186
62-800 Kalisz

tel: 62 501 02 92
Mob: + 48 604 455 401
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

 


TERMO-STROP

termo-strop logo

Marka firmy Termo-Strop powstała w 2009 roku zapewniając profesjonalne usługi w zakresie wykonywania skutecznej izolacji termicznej budynków, w tym ociepleń stropodachów, stropów, poddaszy, podłóg na legarach, ścian szczelinowych i innych trudno dostępnych miejsc. Wszystkie prace ociepleniowe wykonywane są nowatorską, efektywną metodą wdmuchiwania (BLOW-IN) oraz metodą natryskową piany PUR. Metody te zapewnią, dzięki swej skuteczności, szybki zwrot poniesionych nakładów inwestycyjnych. Firma działa także w branży ociepleń stropów piwnicznych metodą również natryskową jak i tradycyjną . Ponadto działamy też w branży renowacji pokryć dachowych w systemie płynnych membran dachowych HYDRONYLON .

Termo-Strop realizuje zlecenia w zakresie ocieplania własnymi siłami. Firma dysponuje profesjonalnym sprzętem oraz wyspecjalizowanym zespołem pracowników, dlatego jest w stanie zagwarantować wysoki poziom świadczonych usług oraz wykonanie prac ociepleniowych na terenie całego kraju.

Firma zapewnia niezawodną metodę, rzetelność i perfekcyjne wykonanie każdego zlecenia. Zarówno na materiały jak i roboty budowlane

Poniżej w skrócie tym czym się zajmujemy;

 • Izolacje wdmuchiwane
 • Izolacje natryskowe
 • Izolacje stropów
 • Izolacje piwnic
 • Demontaż azbestu
 • Płynne membrany dachowe

TERMO-STROP Paweł Idczak
Kaliszkowice Kaliskie 149
63-510 Mikstat
tel. 603 842 573, 600 443 818

www.termo-strop.pl


 


PROMETEUSZ

ul. Złotkowska 31
tel./fax: (0-63) 248 15 15
Sławomir Pawlak
62-570 Rychwał
kom: 0 607 29 49 50
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

prometeuszrychwal.pl

 

 


Wróblewski Design

logowroblewski
Producent schodów i balustrad
Wróblewski Design
ul. Wrocławska 48
62-800 Kalisz
tel./fax 62 501 52 00
tel. kom. 506 082 335
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

wroblewskidesign.pl

Ta strona używa technologii "cookie" (ciasteczek). Więcej.

Czy zgadzasz się na ciasteczka z tej strony?