Targi budowlane

 Szanowni Państwo, wielkimi krokami zbliża się IV odsłona Targów Branży Budowlanej "Budujemy nowocześnie".  Już  1-2 kwietnia 2017 roku na Hali Widowiskowo Sportowej Kalisz Arena bedzie można zapoznać się z najnowszymi technologiami oraz rozwiazaniami stosowanymi w branży budowlanej.

Więcej…

Zwiedzający Targi

Serdecznie Państwa zapraszamy na IV edycję Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz, które odbędą się w dniach 1-2 kwietnia 2017 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej Kalisz - Arena przy ul. Hanki Sawickiej 22-23, 62-800 Kalisz.

Więcej…

Projekt ogrodu za DARMO!

Projekt wymarzonego ogrodu za darmo- tylko na Targach Budowlanych w Kaliszu

 

Stworzenie pięknego i funkcjonalnego ogrodu nie należy do prostych zadań, dlatego warto powierzyć je fachowcom! Specjalnie dla Ciebie projekt- wizualizację wymarzonego ogrodu  może przygotować architekt krajobrazu na Targach Budowlanych w Kaliszu zupełnie za darmo!!!

Więcej…

Zabudowa stoisk

Informacje o zabudowie

Każdy z Wystawców może dokonać zakupu więcej niż jednego standardowego stoiska w danym ciągu lub w różnych miejscach na powierzchni wystawienniczej

 

Koszt: 70 zł netto /m2

stoisko4x2

stoisko3x2

Zabudowa stoiska   w systemie oktagonalnym:


Opis zabudowy standardowej


Konstrukcja: Zabudowa (kolor biały) wykonana z elementów aluminiowych w systemie oktagonalnym, wypełniona białymi ekranami o wysokości 248 cm; ofryzowanie znajduje się na otwartych stronach stoiska.

Wyposażenie: ściany działowe na stoisku, jeden podest ekspozycyjny (100x50 cm, , h=/100 lub jedna lada informacyjna z półką (100x50 cm, h=100 cm), 2 krzesła.

Napis na fryzie: na froncie o wymiarach 20 cm x max 195 cm nazwa firmy oraz miejscowość, krojem i w kolorystyce narzuconej przez organizatora targów. Białe tło – niebieskie litery, czcionka Times New Roman.

Wykładzina podłogowa: szara

Instalacja elektryczna: jeden punkt świetlny 75W na każde rozpoczęte 4 m2 stoiska, jedno podwójne gniazdo 220V na stoisko, podłączenie energetyczne stoiska do instalacji hali 220V/380V.

Uwaga; Rezygnacja wystawcy z elementu bądź elementów wchodzących w skład wyposażenia standardowego stoiska nie powoduje zmiany ceny za 1 m2 stoiska.

 

 

Dodatkowe płatne wyposażenie stoisk targowych

 

 meble

 

Dodatkowe wyposażenie stoiska:


  • Należności z tytułu zamówienia dodatkowego wyposażenia stanowiska zostaną przez organizatora zafakturowane w terminie 7 dni od dnia zakończenia targów na podstawie pisemnego zamówienia wystawcy.
  • Pisemne zamówienie na dodatkowe wyposażenie stanowiska należy przesłać do organizatora najpóźniej 14 dnia przed rozpoczęciem targów.


  • Lada z półką - 60 zł/ szt.
  • Gablota szklana – 110 zł /szt.
  • Lada łukowa z półką – 80 zł/ szt.
  • Gablota szklana łukowa -130zł/szt.
  • Witryna oszklona –190 zł/ szt.
  • Podest – 45 zł/szt


Zabudowa niestandardowa stoiska

               Istnieje możliwość wykonania zabudowy niestandardowej. W kwestii zabudowy należy kontaktować się bezpośrednio z firmą Omni-Art. s.c. www.omniart.com.pl powołując się na Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz w Kaliszu, która realizuje zabudowę stoisk wystawienniczych


Zabudowa niestandardowa


  • Istnieje możliwość wykonania zabudowy niestandardowej. W kwestii zabudowy należy kontaktować się bezpośrednio z firmą Omni-Art. s.c. www.omniart.com.pl powołując się na Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz w Kaliszu, która realizuje zabudowę stoisk wystawienniczych.
  • Warunki płatności za usługę wykonania zabudowy niestandardowej zostaną ustalone z wykonawcą zabudowy

Omni-Art s.c.

ul. Ks. I. Skorupki 21, 90-532 Łódź

(Hala sportowa)

tel. 42 636 89 39

e-mail: info[at]omniart.com.pl www.omniart.com.pl

 

 


 

 

Podane ceny są cenami netto.

Ta strona używa technologii "cookie" (ciasteczek). Więcej.

Czy zgadzasz się na ciasteczka z tej strony?