Targi budowlane

 Szanowni Państwo, wielkimi krokami zbliża się V jubileuszowa odsłona Targów Branży Budowlanej "Budujemy nowocześnie".  Już  14-15 kwietnia 2018 roku na Hali Widowiskowo Sportowej Kalisz Arena bedzie można zapoznać się z najnowszymi technologiami oraz rozwiazaniami stosowanymi w branży budowlanej.

Więcej…

Zwiedzający Targi

Serdecznie Państwa zapraszamy na V jubileuszową edycję Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz, które odbędą się w dniach 14-15 kwietnia 2018 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej Kalisz - Arena przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24 ( dawna ul. Hanki Sawickiej), 62-800 Kalisz.

Więcej…

Wystawcy gotowi - czekamy na Was

Wszystko gotowe czekamy tylko na Was drodzy zwiedzający. Szeroka oferta usług z branży budowlanej dostsowana właśnie dla Was. Zapraszamy już dziś od godz. 12:00.

 

Więcej…

Zabudowa stoisk

Informacje o zabudowie

Każdy z Wystawców może dokonać zakupu więcej niż jednego standardowego stoiska w danym ciągu lub w różnych miejscach na powierzchni wystawienniczej

 

Koszt: 70 zł netto /m2

stoisko4x2

stoisko3x2

Zabudowa stoiska   w systemie oktagonalnym:


Opis zabudowy standardowej


Konstrukcja: Zabudowa (kolor biały) wykonana z elementów aluminiowych w systemie oktagonalnym, wypełniona białymi ekranami o wysokości 248 cm; ofryzowanie znajduje się na otwartych stronach stoiska.

Wyposażenie: ściany działowe na stoisku, jeden podest ekspozycyjny (100x50 cm, , h=/100 lub jedna lada informacyjna z półką (100x50 cm, h=100 cm), 2 krzesła.

Napis na fryzie: na froncie o wymiarach 20 cm x max 195 cm nazwa firmy oraz miejscowość, krojem i w kolorystyce narzuconej przez organizatora targów. Białe tło – niebieskie litery, czcionka Times New Roman.

Wykładzina podłogowa: szara

Instalacja elektryczna: jeden punkt świetlny 75W na każde rozpoczęte 4 m2 stoiska, jedno podwójne gniazdo 220V na stoisko, podłączenie energetyczne stoiska do instalacji hali 220V/380V.

Uwaga; Rezygnacja wystawcy z elementu bądź elementów wchodzących w skład wyposażenia standardowego stoiska nie powoduje zmiany ceny za 1 m2 stoiska.

 

 

Dodatkowe płatne wyposażenie stoisk targowych

 

 meble

 

Dodatkowe wyposażenie stoiska:


  • Należności z tytułu zamówienia dodatkowego wyposażenia stanowiska zostaną przez organizatora zafakturowane w terminie 7 dni od dnia zakończenia targów na podstawie pisemnego zamówienia wystawcy.
  • Pisemne zamówienie na dodatkowe wyposażenie stanowiska należy przesłać do organizatora najpóźniej 14 dnia przed rozpoczęciem targów.


  • Lada z półką - 60 zł/ szt.
  • Gablota szklana – 110 zł /szt.
  • Lada łukowa z półką – 80 zł/ szt.
  • Gablota szklana łukowa -130zł/szt.
  • Witryna oszklona –190 zł/ szt.
  • Podest – 45 zł/szt


Zabudowa niestandardowa stoiska

               Istnieje możliwość wykonania zabudowy niestandardowej. W kwestii zabudowy należy kontaktować się bezpośrednio z firmą Inter Expo www.interexpo.pl powołując się na Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz w Kaliszu, która realizuje zabudowę stoisk wystawienniczych


Zabudowa niestandardowa


  • Istnieje możliwość wykonania zabudowy niestandardowej. W kwestii zabudowy należy kontaktować się bezpośrednio z firmą Inter Expo. www.interexpo.pl powołując się na Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz w Kaliszu, która realizuje zabudowę stoisk wystawienniczych.
  • Warunki płatności za usługę wykonania zabudowy niestandardowej zostaną ustalone z wykonawcą zabudowy

Inter Expo

ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź


tel. 48 42 637 10 14

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.   www.interexpo.pl

 

 


 

 

Podane ceny są cenami netto.

Ta strona używa technologii "cookie" (ciasteczek). Więcej.

Czy zgadzasz się na ciasteczka z tej strony?