Targi budowlane

 Szanowni Państwo, wielkimi krokami zbliża się V jubileuszowa odsłona Targów Branży Budowlanej "Budujemy nowocześnie".  Już  14-15 kwietnia 2018 roku na Hali Widowiskowo Sportowej Kalisz Arena bedzie można zapoznać się z najnowszymi technologiami oraz rozwiazaniami stosowanymi w branży budowlanej.

Więcej…

Zwiedzający Targi

Serdecznie Państwa zapraszamy na V jubileuszową edycję Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz, które odbędą się w dniach 14-15 kwietnia 2018 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej Kalisz - Arena przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24 ( dawna ul. Hanki Sawickiej), 62-800 Kalisz.

Więcej…

Wystawcy gotowi - czekamy na Was

Wszystko gotowe czekamy tylko na Was drodzy zwiedzający. Szeroka oferta usług z branży budowlanej dostsowana właśnie dla Was. Zapraszamy już dziś od godz. 12:00.

 

Więcej…

Baza noclegowa

Hotel Arena

Budynek stanowi nierozerwalny kompleks Hali Kalisz Arena. Swoim gościom oferują 35 miejsc noclegowych ( możliwość dostki ):

  • 10 pokoi 2 - osobowych
  • 2 pokoje 3 - osobowe
  • 2 pokoje 4 - osobowe
  • 1 pokój 1 - osobowy

 

Każdy pokój wyposażony jest w lodówkę, telefon, telewizor . Dodatkowo zapewniamy dostęp do sieci Internet. W hotelu znajduje się salka bankietowo - konferencyjna na 35 miejsc, wyposażona w rzutnik multimedialny, ekran na stojaku. Ponad to gwarantujemy dostęp do TV kablowej i Internetu. Hotel dysponuje bezpłatnym parkingiem. W cenie noclegu uwzglęnione jest śniadanie. Na terenie obiektu obowiązuje zakaz palenia tytoniu.

Dane kontaktowe:

Hotel Arena położony jest na największej dzielnicy Kalisza; Dobrzecu. Jego lokalizacja nie jest przypadkowa. Wraz z obiektem Hali Kalisz Arena stanowią świetny kompleks sportowo - wypoczynkowy.

Hotel Arena
ul. Prym. S. Wyszyńskiego 22-24
62-800 Kalisz
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
www.arenahotel.pl

telefon: 62 598 27 00
tel. kom.: 692 537 149
Ta strona używa technologii "cookie" (ciasteczek). Więcej.

Czy zgadzasz się na ciasteczka z tej strony?