Targi budowlane

 Szanowni Państwo, wielkimi krokami zbliża się V jubileuszowa odsłona Targów Branży Budowlanej "Budujemy nowocześnie".  Już  14-15 kwietnia 2018 roku na Hali Widowiskowo Sportowej Kalisz Arena bedzie można zapoznać się z najnowszymi technologiami oraz rozwiazaniami stosowanymi w branży budowlanej.

Więcej…

Zwiedzający Targi

Serdecznie Państwa zapraszamy na V jubileuszową edycję Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz, które odbędą się w dniach 14-15 kwietnia 2018 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej Kalisz - Arena przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24 ( dawna ul. Hanki Sawickiej), 62-800 Kalisz.

Więcej…

Wystawcy gotowi - czekamy na Was

Wszystko gotowe czekamy tylko na Was drodzy zwiedzający. Szeroka oferta usług z branży budowlanej dostsowana właśnie dla Was. Zapraszamy już dziś od godz. 12:00.

 

Więcej…

Nagrody czekają

Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz to nie tylko najnowsze technologie i rozwiązania w branży budowlanej, ale równiez wiele atrakcji dla zwiedzających między innymi liczne konkursy z cennymi nagrodami.

UWAGA KONKURS

Jesteście zainteresowani pompą ciepła? Jeden z wystawców Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz w Kaliszu ma dla Was ciekawą propozycję.

Koniecznie przyjdźcie na targi i weźcie udział w konkursie firmy EcoKomfort. Do wygrania kupony rabatowe nawet o wartości 5000 zł.

Rozwiązanie konkursu w niedzielę 15 kwietnia 2018 o godzinie 14:00.

Ta strona używa technologii "cookie" (ciasteczek). Więcej.

Czy zgadzasz się na ciasteczka z tej strony?